Гепард, пейнтбольний клуб 

Украина

Сферы деятельности

Энергетика

Я хочу тут работать
×

Гепард, пейнтбольний клуб 

Клуб створено 18 липня 2002 року Федерацією пейнтболу Київської Області (свідоцтво Київського обласного управління юстиції №211 від 14.02.2001 р.). Головним напрямком клубу є пропаганда здорового способу життя, популяризація пейнтболу, як виду спорту та активного відпочинку.
На сьогодні «Гепард» має десять різних за конфігурацією стаціонарних площадок, що знаходяться у Києві та області, та дві спортивні площадки «Sup'Air Ball». 

Клуб входить до складу Американської торгівельної палати в Україні. Нами організовані та проведені такі турніри, як Кубок Діловий, турніри серед компаній, які входять до Американської торгівельної палати, Кубок Гепарда.
Ми організатори щорічних сценарних Великих пейнтбольних ігор.
Пейнтбол був центральною частиною відпочинку багатьох компаній.

Серед наших клієнтів такі відомі компанії, як SC “Johnson”, Siemens, ДП “Адідас”, ДЦ Україна, Новий канал, Самсунг, Райффайзен Банк, Укртранснафта (2002-2006), Укрсоц Банк, ERC (2004-2007), Leo Bernet, Procter and Gamble, WellCom, ТрансБанк, Альфа Банк (2002-2006), Дельта Банк, ДА Газ України, Lif, Roberd Bosh, Інтер Телеканал, 5-й канал, Хюндай моторс, Віс Україна, Энергосталь, К-Traide, Skoda, Эрст енд янг, Київська гор. Адміністрація, Правекс Банк (2005-2007), Радіо Люкс, Радіо Шансон, Посольство республіки Корея, Электролюкс та багато інших. 

«Гепард» організовує та проводить Ювілеї компаній, Дні народження, корпоративні ігри за різноманітними сценаріями, турніри – на наших площадках, або на виїзді в будь-якому зручному для Вас місці, допомагає в створенні нових клубів.

Спортивні команди “Гепард” та “Гепард 007” посідають перше та друге місця в українському рейтингу 2006 - 2007 р. в 2 дивізіоні.
В нашому арсеналі все найкраще для гри в пейнтбол:

  • Безвідмовне обладнання (200 комплектів);
  • Зручна різнокольорова форма будь-яких розмірів (700 комплектів);
  • Дисконтна клубна система для активних гравців;
  • Різноманітні площадки;
  • Пейнтбольний магазин;
  • Підготовлений персонал;
  • Найкраща пропозиція на ринку за критерієм ціна/якість.

Головна база на сьогоднішній день – тур комплекс “Пролісок” (шість лісних майданчиків + одне спортивне поле).
Можливості клуба дозволяють за один день прийняти до 500 чоловік, із них 200 можуть грати одночасно.